تاریخ امروزاردیبهشت ۲۳, ۱۴۰۰
calculator and mesurment diecut box

محاسبات دایکات جعبه های لاک باتم Auto bottom box – بخش اول (معرفی وب سایت Packly)

محاسبات جعبه های لاک باتم Auto bottom box – بخش اول (معرفی وب سایت Packly)

بسته بندی و تهیه و طراحی جعبه، عنصری ضروری برای حفاظت از کالا ها محسوب می شود. بسته بندی تاریخی ۵۰۰۰ ساله دارد و در شکل نوین آن شامل انواع بسته بندی های کارت مقوایی، بسته بندی های منعطف و سخت می شود. هر تعریف و برداشتی از نگهداری، حفظ و صیانت کالا از هر نوع آسیب و خطر، بسته بندی را در ذهن ما یادآور می شود. جعبه فناوری لازمی برای حفظ کالا در برابر خطرات گوناگون از قبیل فساد، ضربه، لرزش، فشار، شرایط جوی در انبارها و شبکه ی حمل و نقل است. علم، هنر، اقتصاد، مدیریت و صنعت از ابعاد مهم در طراحی جعبه به شمار می آیند.

از منظر نوع ساخت و خدمات جانبی جعبه، جعبه های طراحی شده سلفون، یووی، برجسته سازی، طلاکوب، لترپرس، جعبه های چهار نقطه ای، چسب بقل و لاک باتم قابل تقسیم بندی هستند. جعبه های لاک باتم ، از پرکاربرد ترین جعبه ها بوده به نحوی که درب آن ها قابل باز و بسته شدن و با قابلیت طراحی های حرفه ای بر روی آن است.(طرح هرم)

این فرم از جعبه ها با چسب زدن ۲ لبه های پایین از هر سمت براحتی با باز کردن آن می توان از جعبه آماده شده استفاده کرد. این جعبه های علاوه بر تحمل وزن زیاد به لحاظ نوع طراحی قالب آن، هنگام انبارش و حمل به کمترین فضا نیاز دارد.

در تصویر زیر نوع محاسبات و قوانین مابین اضلاع آن آورده شده است.

Auto bottom box

در اینجا همچنین به معرفی وب سایت بسیار خوب پک لی (https://www.pack.ly) می پردازیم، این وب سایت با پرداخت مبلغی بابت طراحی مورد نظر قالب دقیق با محاسبات را در چند پانیه آماده و به صورت فایل PDF به شما تحویلی داده همچنین قابلیت مدل سازی و ساخت موکاپ از طرح شما را نیز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *