تاریخ امروزاردیبهشت ۲۰, ۱۴۰۰
سیستم مدیریت مشتری

نرم‌افزار برای مدیریت منابع سازمانی و مدیریت تولید

شرکت SISTRADE

یک شرکت مهندسی کامپیوتر است که به عرضه و اجرای راه‎حل‎های مدیریتی در حوزه‎های مختلف در صنعت چاپ و گرافیک می‎پردازد. نرم افزار SISTRADE PRINT 100درصد بر پایه وب بوده و برای بخش‎های مختلف صنعت چاپ طراحی شده است و دارای ماژولهای متعدد برای چاپ تجاری (چاپ افست یا دیجیتال)، بسته‎بندی (افست، افست رول، هلیوگراور و فلکسوگرافی)، برچسب‎ها (لترپرس یا افست)، پاکت‎نامه‎ها و فرم‎ها می‎باشد.
این نرم افزار به همراه سرور SQL مایکروسافت دارای بخشهای متعدد از قبیل؛ کنترل تولید، اتوماسیون صنعتی، مدیریت تولید سفارشات، برنامه‎ریزی تا محدوده فروش، خرید، موجودی کالا و حسابداری نیز می‎باشد.

سامانه ثبات

(ثبت، برنامه‌ریزی و آمایش اطلاعات تولید)، سامانه‎ای است که برای صنعت چاپ مهیا گردیده و دارای قابلیت‌های مدیریتی بسیاری می‌باشد، که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.
– ثبت اطلاعات سفارش
– ثبت و ویرایش اطلاعات مشتریان
– ثبت و ویرایش اطلاعات کاربران
– ثبت اطلاعات پایه در سامانه
– تهیه فرم های کنترل کیفیت پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ
– ثبت اطلاعات تولید سفارش در هر واحد به صورت مجزا: واحدهایی چون طراحی، لیتوگرافی و چاپ
– لغو یا تأیید سفارش جهت تولید
– پیگیری وضعیت سفارشات
– بررسی میزان زمان مصرف شده برای تولید
– گزارش جامع تولید
چگونگی کار با این نرم‌افزار بدین ترتیب است که ابتدا سفارش گرفته شده، در سامانه ثبت می‌شود. چنانچه نیاز باشد که اطلاعات مربوط به مشتری یا سفارش ویرایش شود، موارد مورد نظر اعمال و نهایتاً تأیید می‌شود. سفارش چاپی از مرحله ثبت تا تولید نهایی محصول، در هر مرحله‌ای قابل پیگیری است. مدیریت مجموعه دسترسی کامل به گزارشات و اطلاعات را دارد و قادر است مشخص کند در هر زمان، کار در چه مرحله‌ای از تولید است و چه مقدار زمان برای آن صرف شده است.

 منبع: ماهنامه صنعت چاپ شماره ۳۹۲ (تیر ۱۳۹۲ )

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *