تاریخ امروزاردیبهشت ۲۳, ۱۴۰۰
flexo

چه نوع ماشین چاپ فلکسو لیبل بخریم؟ (بخش اول)

با توجه به رشد شدید مصرف لیبل (انواع لیبل پشت چسبدار و IML) در بازار به شدت مصرف‌گرایانه‌ امریکای شمالی و اروپا و به دنبال آن آسیا و از جمله کشورمان ایران این سوال برای سرمایه‌گذاران حوزه تولید این محصول پر مصرف پیش می‌آید که چه ماشین چاپی بخریم که مناسب باشد؟!

ممکن است زمانیکه تصمیم خود را برای خرید یک ماشین چاپ فلکسو گرفته‌اید، تصور کنید همه چیز تمام است!

اما تصمیم خرید یک دستگاه فقط قسمتی از فرایند خرید و راه‌اندازی است. خطاها و چالش‌های زیادی، هم در مسیر خرید و هم بعد از خرید وجود دارد که می‌تواند به راحتی ماشین چاپ نو شما را به یک چالش جدی برای کار کردن با آن تبدیل کند. در این مقاله به خطاهای مرسوم هنگام خرید می‌پردازیم:

۱- انتخاب امکانات (آپشن‌های) اضافی در مقابل انتخاب امکانات درست
ماشین‌های چاپ فلکسو مدرن امکانات و آپشن‌های پیشرفته و زیادی دارند. از اتوماسیون و تعداد رنگ تا سیستم‌های کنترلر درایو و امکانات اضافی دیگر. آیا واقعا به همه آنها نیاز است؟ شما باید در کنار بودجه و نیازتان به برنامه‌های آینده و رشد بیزینس خود هم نگاه داشته باشید.

لازم است در این مرحله سوال‌هایی پرسیده شود:– چه نوع کارهای چاپی در حال حاضر برای مشتریانتان نیاز است؟
– آیا انتظار می‌رود نوع کارهای چاپی که میخواهید انجام بدهید در آینده تغییر میکنند؟ اگر اینطور است چه تغییراتی؟
– آیا این تغییرات احتیاج به سیستم خشک کن خاصی یا سطح بالاتری از اتوماسیون دارد؟
– شاید نیاز باشد شما مقداری از بودجه‌تان را صرف مجهز کردن ماشین‌تان به کانویور، چسب آشغال‌گیر یا سیستم خشک کن اضافی کنید. اما درصورتیکه این صرف هزینه برای شما و محصول شما ارزش افزوده ایجاد نکند فقط ضایعات پول را به همراه دارد.
از طرفی دیگر اگر امکانات درست و با ارزش را به اندازه کافی نداشته باشید ممکن است در رقابت با رقیبان خود از آنها عقب بمانید! اگر اینطور است باید اندیشید که چقدر از رقیبتان عقب می‌افتید؟ و اینکه آیا راهی وجود دارد که سرمایه‌گذاری کمتری کرد و آن امکانات اضافی را به دست آورد؟

فرآیند انتخاب ماشین چاپ ایده‌آل بسیار کلافه‌کننده است.
تصمیم خریدِ بسیاری از کسانی‌که اینکار را بدون مشاوره از افراد صاحب تجربه عملی، تولیدی و فنی انجام داده‌اند، منجر به انتخاب یک ماشین چاپ با امکانات پیشرفته زیادی شده است که به طور کامل از پتانسیل موجود در آن امکانات استفاده نمی‌شود.
برای یک خرید‌ ایده‌ال، شما باید امکانات ماشین چاپتان را متناسب با برنامه‌های توسعه خود طی ۵ سال آینده انتخاب کنید و دستگاهی را انتخاب کنید که بتواند همزمان با رشد شما، پتانسیل تولید شما را به حداکثر برساند.

 

برای استفاده از خدمات حرفه‌ای مشاوره خرید با تکمیل فرم زیر با ما در ارتباط خواهید بود. (شماره واتساپ:‌ http://wa.me/+16048379648)

مشاوره خرید ماشین فلکسو

چه نوع ماشین چاپ فلکسو لیبل بخریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *