آموزش فلکسو در ۱۰ دقیقه (بخش اول)

آموزش فلکسو سریع، امروزه چاپ فلکسوگرافی و روتوگراور از پرکاربردترین شیوه‌های چاپ‌ بسته‌بندی و نشریات در جهان و ایران است، از این رو نیاز به افراد با مهارت و تخصص در بخش‌های مختلف یک چاپخانه یکی از نیازهای چاپخانه‌هاست. در ایران به دلیل رشد صنعت چاپ فلکسو و اضافه شدن چاپ لیبل‌های پشت چسبدار و افزایش کاربرد روزافزون آن نیاز به افرادی که به شیوه چاپ فلکسو آشنا هستند و توانایی ساخت سند آماده‌سازی شده را دارند روبه افزایش است.

از این رو ما با اتکا به تجربه و دوره‌های موسسات علمی و دانشگاه و به کمک افراد خبره این صنعت دوره‌ای را تدوین کردیم که تا با شرایط روز ایران بتوانیم افراد را آموزش داده و به این توانایی برسانیم که تمام مراحل ساخت و تهیه فایل کلیشه فلکسو و سیلندر گراور را با آگاهی و دانش تئوری و عملی آشنا کنیم. 

دوره آموزش حرفه‌ای، طراحی و پیش‌از‌چاپ فلکسوگرافی

به مناسبت روز صنعت چاپ (۱۱ شهریور) آموزش پایه اما کاملی از نحوه خروجی و آماده‌سازی فایل برای (آموزش فلکسو سریع) در این پست قرار دادیم.

 

برای آموزش پیش از چاپ و طراحی و آماده سازی فایل فلکسوگرافی دوره‌ای مستقل برپا نموده‌ایم که دارای ۸ جلسه ۳ ساعته است، همچنین چاپ روتوگراور و افست را نیز به بحث اضافه نموده‌ایم که خود دارای ویژگی‌های بسیاری است و البته در مباحث آموزش نرم‌افزار با چاپ فلکسو دارای سرفصل‌های مشترک است.

افرادی که می توانند در این دوره شرکت کننده:

  1. طراحان گرافیک و آماده‌سازان پیش از چاپ
  2. مدیران تولید و فروش (تولیدکنندگان لفاف‌های بسته بندی و لیبل‌های پشت چسبدار)
  3. مدیران برند و مارکتینگ
  4. دانشجویان رشته چاپ

توانایی و مهارتی که افراد در طول دوره کسب می کنند:

  • شخص پس از گذارندن کامل دوره، توانایی خروجی فایل و آماده‌سازی پلیت چاپ فلکسو و خروجی گراور را بطور کامل کسب کرده است.

خبر کارگاه آموزش چاپ فلکسو

دیدگاهتان را بنویسید

Rateing*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *