کاربرد اسکریپت در ایلاستریتور

کاربرد اسکریپت در ایلاستریتور در سرعت و اجرای یک پروژه می تواند برای ما حائز اهمیت باشد، جای خیلی از ابزارهای لازم و ضروری در نرم افزار های ادوبی خالی است و باید آنها را به وسیله پلاگین ها و افزونه های خانواده esko یا سایر شرکت ها پر کنیم.

پلاگین های retouchxpress یا نرم افزارهای دیگر که همگی در سایت معرفی شده اند میتواند برای سرعت بخشیدن به پروژه های شما و افزایش کیفیت آن مورد استفاده قرار بگیرد.

در این پست به آموزش کاربرد اسکریپت در ایلاستریتور خواهیم پرداخت و سایت رایگان را برای این افزونه ها به شما معرفی خواهیم کرد.

جای برخی از دستورات پرکاربرد در نرم‌افزارهای ادوبی خالی است، از این رو باید از نرم‌افزارهای مکمل برای این کار استفاده کرد. در این بین امکانی در گروه نر‌م‌افزارهای گروه ادوبی وجود دارد که این کمبود را جبران می کند که بدون خروج از محیط نرم‌افزار و استفاده از سایر برنامه‌های کمکی با استفاده از کد خط دستورهای آماده آن ابزار یا دستور را بکار ببندیم. Scripts یا اسکریپت در انتهای منوی فایل این کمبود را جبران می کند.

سایت‌های زیادی در این بین وجود دارد که در اینجا به معرفی وب‌سایت aiscripts.com می‌پردازیم، شما می‌توانید تعداد نامحدودی از این اسکریپت‌ها را دانلود کنید.

ثبت نام آموزش آماده‌سازی فایل فلکسو کامیاب کاویانی

سایت دیگری که در بخش دوم این پست به شما معرفی خواهیم کرد، ابزارها و افزونه های بسیاری برای ادوبی منتشر کرده که میتوانید به دانلود آن به تعداد ابزارها و کارایی ایلاستریتور خود بیفزایید. سایت Astutegraphics.com 

دیدگاهتان را بنویسید

Rateing*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *