سفارش چاپ لیبل پشت‌چسبدار

چاپ لیبل پشت‌چسبدار؛ لیبل‌ها یا برچسب‌ها امروزه بسیار متنوع هستند و ماشین‌آلات تولید آنها نیز به همان میزان متنوع می‌باشند. یک لیبل‌های پشت‌چسبدار می‌تواند محصولی را توصیف کند، دارای محتوی تبلیغاتی و یا همچنین توابع و دستورات امنیتی (مصارف امنیتی) را باشد.

در ساده‌ترین مورد ممکن است فقط شامل اطلاعاتی درباره قیمت و یا بارکد محصول باشد. لیبل‌ها یا برچسب‌ها اغلب جایگزین چاپ بروی بسته‌بندی‌ها می‌شوند. محصولات زیادی در گروه آرایشی، غذایی و نوشیدنی، صنعتی و … بصورت بطری یا بطری‌های پلاستیکی یا ظروفی با شکل‌های متفاوت مجهز به لیبل‌های تبلیغاتی جذاب هستند.

سفارش چاپ لیبل پشت‌چسبدار

چاپ لیبل‌های پشت چسبدار اغلب با ماشین‌آلات هم خانواده ماشین‌های چاپ فلکسوگرافی رول و افست رول و فضای چاپ بین ۱۸۰ تا ۵۶۰ میلیمتر (عرض کم) انجام می‌شود.

سفارش لیبل

لیبل‌های پشت چسبدار (رول و شیت)
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, psd, pdf.

لیبل‌های موجود در ایران بیشتر با دو چسب هاتملت و آکریلیک عرضه می‌شوند که هر کدام برای مصارف و کاربردی مشخص تهیه می‌شود، می‌بایست قبل از سفارش‌گذاری نسبت به تعیین این موارد دقت کافی و اطلاعات لازم در اختیار تولید‌کننده قرار داده شود.

 چاپ لیبل پشت‌چسبدار

چسب‌های هاتملت (چسب گرماذوب)، چسب‌های پایه رزینی با چسبندگی اولیه بسیار زیاد هستند. این محصول با قدرت چسبندگی بالا برای انواع سطوح و با توجه به نوع مصرف قابلیت فرموله شدن را دارد. از موارد مصرف این چسب می‌توان به:‌ ۱. جهت تولید انواع پشت چسبدار ، ۲. جهت لبه چسبانی انواع سطوح Mopp – Bopp – PVC در صنایع غذایی ، ۳. قابل استفاده در صنایع بهداشتی سلولزی ، ۴. محصول فوق در دمای ۱۸۰ درجه ذوب و قابل استفاده می باشد.

چسب مایع آکریلیک (چسب زنده)، چسبهای آکریلیک برای مصرف در صنایع با قدرت چسبندگی ۱۲N است.

چسب آکریلیک مخصوص شرایط نرمال و قابل مصرف در محیط‌های خشک بوده این نوع چسب‌ها مناسب شرایط مرطوب، آغشته به آب و مایعات نیست و چسب‌های هاتملت با توجه به فرمولاسیون و نحوه عملکرد آن علاوه بر شرایط نرمال و محیط‌های خشک در شرایط مرطوب و آغشته به آب نیز قابل استفاده است.

  • برای سفارش طراحی لیبل و آماده‌سازی فایل برای چاپ تماس بگیرید، شماره همراه جهت ارتباط و پاسخ به سوالات ۰۹۱۲۲۵۹۱۶۲۹