uv-light-fast-test

تست لامپ یووی ویژه چاپکاران چاپ لیبل

تست لامپ یووی ویژه چاپکاران چاپ لیبل ، چگونه می‌توان مطمئن شد که لامپ‌های یووی توان کافی برای خشک کردن مرکب را دارند؟
با استفاده از نوار‌های تشخیص توان لامپ به راحتی می‌توانید تشخیص دهید که آیا لامپ یووی شما هنوز توان خشک‌کنندگی دارد یا خیر؟

همچنین با استفاده از این نوار‌های تست لامپ یووی می‌توانید از اصالت و کارکرد صحیح لامپ‌های خود مطمئن شوید. نحوه کار کرد آن به این صورت است که پس از چسباندن آن روی متریال مورد نظر و عبور آن از زیر نور لامپ یووی به صورت طیفی تغییر رنگ ایجاد می‌شود و هر طیف از رنگها بیانگر یک میزان خاص از توان لامپ بر حسب mj/cm2 است.

نوارهای UV FastCheck در بهار سال ۲۰۰۵ معرفی شده‌اند، شاخص‌های ساده ، قابل اعتماد و آسان برای استفاده از دوز نور UV جمع شده هستند. آنها اولین محصولی هستند که می‌توانند برای تعیین سطح دوز UV با یک بازرسی بصری ساده به دلیل وجود ۵ ناحیه تغییر رنگ جداگانه مورد استفاده قرار گیرند. هر ۵ منطقه پس از دریافت مقدار مشخصی از دوز UV شروع به تغییر رنگ می‌کند. اولین منطقه از زرد به آبی تبدیل می شود. سپس هر منطقه رنگ، زمانی شروع به تغییر رنگ می کند که شیمی خاص آن مقدار مناسب UV را دریافت کند تا تغییر رنگ خود را فعال کند.

تطبیق پذیری این ابزار منحصر به فرد برای اندازه‌گیری اشعه ماورا بنفش به کاربران اجازه می‌دهد دامنه قابل توجهی از دوزهای UV را اندازه‌گیری کنند. نوارهای FastCheck دوز UV را از ۰mJ / cm2 تا بیشتر از ۵۰۰۰ mJ (5J) / cm2 اندازه‌گیری می‌کنند. تغییر رنگ به وضوح مشخص است اما باید با دستگاه اسپکترو فوتومتر بلافاصله اندازه گیری شود. یک ستگاه اسپکترو فوتومتر میتواند ۱۰ برابر چشم انسان دقت داشته باشد و عدد دقیق‌تری به شما بدهد.

آزمون لامپ یووی - نوار تست طول عمر و سلامت لامپ یووی

برای تهیه این محصول می‌توانید با شماره‌های درج شده در بخش ارتباط با ما تماس حاصل بفرمایید. سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

Rateing*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *