آنیلوکس فلکسو - سلول و ترام

آنیلوکس فلکسو و حکاکی سلول ها بخش اول

مشخصات آنیلوکس فلکسو عنوان مقاله ای است از استیو وودارد ، معاون خدمات شرکت ARC International ، یک کهنکار ۳۸ ساله در صنعت نوردهای آنیلوکس است. فارغ التحصیل ۱۹۷۶ از UNC Chapel Hill ، وی سی و پنجمین سال خدمت خود را با ARC International سپری می کند و مسئولیت توسعه و مدیریت برنامه ... را بر عهده دارد. در طول کار خود ، استیو با مشارکت کمیته و ارائه فنی با TAPPI ، AICC و FTA فعال بوده است.

 
شکل، حجم، شمارش سلول ها: مشخصات استاندارد آنیلوکس در بسته بندی فلکسوگرافی

اگر قلب شما به خوبی فعالیت نمی کند، بدن و مغز نیز خوب کار نمی کنند. این البته می تواند منجر به مسائل عمده سلامتی شود. همین مورد برای نورد یا اسلیو آنیلوکس صدق می کند - که اغلب به عنوان "قلب" دستگاه چاپ فلکسوگرافی شناخته می شود. اگر به درستی انتخاب نشده باشد یا به درستی نگهداری نشود ، در چاپ عملکرد موثری ندارند. کیفیت چاپ مورد نظرمان نخواهد بود.

فناوری های مورد استفاده در آنیلوکس فلکسو امروزه به اپراتور قدرت و کیفیت چاپ بالایی را عرضه داشته، هنوز نوردها با سلول های ۶ ضلعی و زاویه ۶۰ در صدر مصرف در صنایع کارتن سازی و چاپ لیبل و لفاف های منعطف هستند؛ حجم سلول ها آنیلوکس با BCM یا Cm3/m2 خوانده می شود و منظور از شمارش تعداد سلول در هر اینچ یا سانتی متر است.
انتخاب حجم و تراکم سلول ها در کیفیت چاپ و دانسیته مرکب چاپ و وضوح بسیار موثر است و بر مبنای نیاز ما در چاپ انتخاب می شود.

این محتوا فقط برای اعضا قابل نمایش است، فقط با عضویت در سایت می توانید از مقالات بازدید بفرمایید.  ورود|عضویت