flexo

خرید ماشین چاپ فلکسو لیبل (بخش دوم)

خرید ماشین چاپ فلکسو لیبل، با توجه به رشد شدید مصرف لیبل (انواع لیبل پشت چسبدار و IML) در بازار به شدت مصرف‌گرایانه‌ امریکای شمالی و اروپا و به دنبال آن آسیا و از جمله کشورمان ایران این سوال برای سرمایه‌گذاران حوزه تولید این محصول پر مصرف پیش می‌آید که چه ماشین چاپی بخریم که مناسب باشد؟!

ممکن است زمانیکه تصمیم خود را برای خرید یک ماشین چاپ فلکسو گرفته‌اید، تصور کنید همه چیز تمام است!

اما تصمیم خرید یک دستگاه فقط قسمتی از فرایند خرید و راه‌اندازی است. خطاها و چالش‌های زیادی، هم در مسیر خرید و هم بعد از خرید وجود دارد که می‌تواند به راحتی ماشین چاپ نو شما را به یک چالش جدی برای کار کردن با آن تبدیل کند. در این مقاله به خطاهای مرسوم هنگام خرید می‌پردازیم:

۲- عدم انتخاب ماشینی که مناسب کار شماست

اکثر سرمایه‌گذاران حوزه چاپ لیبل یک ماشین فلکسو مدرن می‌خرند و سپس فرایند‌هایشان را با توجه به قابلیت‌های ماشین چاپشان تعریف میکنند یا حتی تغییر می‌دهند. این یک اشتباه رایج است. دستگاهی که برای خرید انتخاب می‌شود باید دقیقا همانی باشد که بیشترین تطابق را با خواسته یا فرآیندهای جاری چاپخانه شما داشته باشد. روش انجام این تشخیص تست ماشین چاپ قبل از خرید است. یک اولویت مهم در هنگام خرید، حصول اطمینان از کیفیت چاپ مطلوب روی متریالهای مورد نظر شما است.

۳- حساسیت به خرج دادن در خرید

هیچ ایرادی در ذخیره پول به خصوص برای سرمایه‌گذاری به بزرگی خرید یک ماشین چاپ نو وجود ندارد. اگرچه خرید دستگاه منحصرا با کمترین قیمت ممکن پیشنهاد نمی‌شود. این قیمت پایین می‌تواند به خاطر مستعمل بودن دستگاه باشد یا اینکه در شرق دور ساخته شده یا امکانات زیادی نداشته باشد. در این وهله در نظر نگرفتن مزایا و سودهای دراز مدت حاصل از خرج پول بیشتر ممکن است به ضرر شما تمام شود.
علاوه بر این، دستگاه چاپ ارزان قیمت در مقایسه با دستگاه گرانتر ممکن است به اندازه کافی نصب و تنظیمات آسان، سرعت انجام کارهای چاپی یا از نظر برق مصرفی کم مصرفتر نباشد.
در نهایت شما باید به مواردی مثل هزینه کل یا سود همراه با عمر مفید ماشین بیاندیشید و نه فقط به سرمایه اولیه که صرف خرید می کنید.

 

برای استفاده از خدمات حرفه‌ای مشاوره خرید با تکمیل فرم زیر با ما در ارتباط خواهید بود. (شماره واتساپ:‌ http://wa.me/+16048379648)

مشاوره خرید ماشین فلکسو

چه نوع ماشین چاپ فلکسو لیبل بخریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

Rateing*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *