درباره کامیاب کاویانی

کامیاب کاویانی، طراح گرافیک

مدرس دوره‌ های پیش از چاپ (افست، فلکسوگرافی و روتوگراور) از مجله آنلاین آموزش چاپ فلکسوگرافی در خدمت شما هستم.

از سال ۱۳۸۵ به طور حرفه‌ای وارد عرصه کار و طراحی گرافیک بویژه طراحی بسته‌ بندی شدم. بدلیل حضور دیگر اعضای خانواده در این صنعت و با اتکا به دانش بدست آمده سال های گذشته آن راه را سریع تر طی کردم و پس از گذراندن تحصیلات در رشته مهندسی شیمی وارد دانشکده چاپ (واحد ۵ تهران) شدم و در مقطع کاردانی ادامه تحصیل دادم و در سال ۱۳۹۶ با مدرک کارشناسی حرفه‌ای چاپ – طراحی آماده سازی از واحد ۳۰ تهران فارغ التحصیل شدم.

در طی این‌ سال ها علاوه بر تحصیل به کسب درآمد و همکاری با شرکت ها و چاپخانه ها نیز مشغول بودم؛ علاوه بر طراحی و ایده‌ پردازی در پروژه های گرافیکی و بسته بندی محصولات اعم از صنعتی یا صنایع غذایی، دارویی و … همچنین در نظارت فنی پروژه ها و آموزش نیز فعال بودم.

در سال ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ در دو دوره مجزا به همکاری با اتحادیه ها و دانشگاه چاپ پرداختم و حاصل آن برگزاری کارگاه های حرفه ای آموزشی در زمینه طراحی آماده سازی فایل های چاپی (فلکسوگرافی) شد که در وب سایت اخبار مربوط به آن درج شده است.

وب سایت پیش رو مجله چاپ نقش مهر یا با عنوان flexoice.com از سال ۱۳۹۲ به هدف تبلیغ و ترویج مقالات و فعالیت های اینجانب راه اندازی شد؛ که پیوسته در پی معرفی تکنولوژی های جدید، ترجمه مقالات روز در ارتباط با صنعت گرافیک و بسته بندی و چاپ بوده و تا به امروز فعال می باشد.

 

فعالیت های حرفه‌ای:

  • ایده پردازی و طراحی پروژه های بسته بندی محصولات صنعتی، غذایی، بهداشتی و …
  • نظارت بر پروژه های تولید و چاپ و انجام محاسبات فنی
  • اجرای و آماده سازی فایل های چاپی
  • آموزش نرم افزارهای تخصصی و حرفه ای
  • آموزش دوره های پیش از چاپ و آماده سازی فایل (فلکسوگرافی و روتوگراور)
  • مشاوره تخصصی پروژه های چاپ و چاپخانه

 

شماره تماس:‌ ۰۹۱۲۲۵۹۱۶۲۹کامیاب کاویانی

We can't spell S_CCESS without U