بسته آموزشی و انتقال تجربه تکنیک‌های ضروری طراحی در چاپ

دوره آموزش پیش از چاپ فلکسو و آماده سازی فایل که در آن تکنیک ها و مفاهیم کاربردی مورد بررسی و تدریس قرار می گیرد. دوره ای که کاملاً پروژه محور بوده و سعی شده است که نیاز های واقعی بازار کار امروز صنعت چاپ با استفاده از روش های بروز و کابردی ارائه شود. که البته در ۲ سال گذشته استقبال خوبی از آن صورت گرفت. اما برای آن دسته از دوستانی که از شهرستان ها و یا افراد پر مشغله دوره ای کوتاه با محتوای کمتر از دوره ی اصلی در نظر گرفتیم که در آن فقط بخشی از تکنیک ها و چند آموزه ی کوتاه در نظر گرفته شده است که بصورت وبینار و یا مجموعه پک نرم افزاری تهیه خواهیم کرد و بزودی در دسترس همه قرار می دهیم.

🔘 این دوره مناسب چه گروه از افراد است:

  • افرادی که می‌خواهند در واحد های طراحی و آماده سازی پیش از چاپ مشغول بکار شوند و حداقل اطلاعات را نیاز دارند که بدانند.
  • دانشجویان رشته چاپ و گرافیک که در ابتدای مسیر کاریابی هستند.
  • مدیران برندیگ و ناظران پروژه های چاپی که باید از نکاتی حداقلی فایل در چاپ مطلع باشند.

 

این دوره یک دوره ضروری است و شما در پایان دوره می‌توانید بعنوان شخص مطلع و آشنا از موارد ذکر شده کمک بگیرید و در صورت نیاز به تکمیل و یا توسعه توانایی فردی در دوره دوره آموزش پیش از چاپ فلکسو و آماده سازی فایل شرکت نمایید.

 

هزینه وبینار / کلیپ آموزش آماده‌سازی فایل (۹۰ دقیقه ای): ۵۰۰/۰۰۰ تومان با تخفیف ۳۰۰/۰۰۰ تومان

لینک پرداخت: https://ppng.ir/d/yOH6

لطفا پس از پرداخت آنلاین، فرم زیر را تکمیل نموده و شماره پرداخت را در انتهای فرم وارد کنید.

 

این دانش از طریق مطالعه کتاب های تخصصی و فایل های صوتی و تصویری حتما قابل کسب است، اما نکته ای که نباید فراموش شود کسب مهارت در پروژه های واقعی است، پس از دریافت اطلاعات از طرق مختلف شما نیازمند پیاده سازی آن در بازار کار و کسب تجربه واقعی هستید که همراه با صرف هزینه و خسارت…