lynda

آموزش نرم افزارهای گرافیکی

آموزش نرم افزارهای گرافیکی لیندا در سایت لیندا فارسی؛‌

کاربران عزیز برای دریافت آموزش های بی نظیر سایت Lynda لیندا مطابق توافق با مدیر سایت لیندا فارسی (https://farsilynda.com) و سایت مجله آنلاین فلکسوگرافی از امروز تا پایان تیر ماه ۱۴۰۰ می توانید با کد تخفیف های درج شده زیر خرید کنید و تا ۶۰ درصد تخفیف بگیرید.

کد تخفیف:

farsilynda-flexoice

میزان تخفیف: ۲۰% تخفیف برای خرید تمامی آموزش های سایت

با توجه به اینکه بخش “مسیرهای یادگیری” در سایت، با ۴۰% تخفیف ارائه می شود، با این کد تخفیف می توان با ۶۰% تخفیف، مسیرهای یادگیری را خرید کرد (۴۰% + ۲۰%).

سایت مجله آنلاین فلکسوگرافی با هدف آموزش اصولی و کاربردی در زمینه پیش از چاپ و چاپ فلکسوگرافی و روتوگراور فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز نمود و با آموزش نرم افزارهای گرافیکی تا امروز به ارائه راهکارهای آموزشی پرداخته، در وب سایت تمام مطالب به صورت رایگان درج شده تا عموم کاربران بتوانند از مزایای آموزشی سایت بهره مند گردد؛

در صورت نیاز به دوره های تکمیلی و آموزش حضوری می توانید با سایت تماس بگیرید.

پیشنهاد ما: آموزش نرم افزارهای گرافیکی پایه و ضروری یادگیری نرم افزارهای فتوشاپ و ایلوستریتور و همچنین پریفلایت در آکروبات؛ با خرید و  درج کدهای بالا می توانید از تخفیف تا سقف ۶۰ درصد بهره مند شوید.

 

photoshopAdobe Ps:

در دوره جامع یک به یک photoshop با یک متخصص مشهور جهان در فتوشاپ Deke McClelland شروع کنید. قسمت اول یک مجموعه سه قسمتی، این فرصت شما برای یادگیری همه چیزهایی است که باید در مورد فتوشاپ بدانید، به ترتیب لازم برای دانستن آن، همراه با مثالهای واقعی و مشاوره عملی. او با توضیح بسیاری از راه‌های باز کردن فایل‌ها در فتوشاپ شروع می‌کند.
او شما را از طریق کار با لایه‌ها و ماسک‌ها راهنمایی می‌کند. فتوشاپ تقریباً به همان روشهای ذخیره فایلها روشهای ذخیره‌سازی آنها را دارد و Deke همه آنها را پوشش می‌دهد. او شما را از طریق درخشندگی، روشنایی، کنتراست و تعادل رنگ ، پیش می‌برد. او به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید تصاویر عکاسی را در Camera Raw توسعه دهید. او در مورد توانایی در فتوشاپ برای ویرایش یک تصویر کامل یا تنظیم یک منطقه خاص و انتخاب شده بحث می‌کند – و شما را از طریق هر ابزار انتخابی در نرم‌افزار راهنمایی می‌کند.
موارد بسیار بیشتری وجود دارد، از جمله یک فصل کامل در زمینه روتوش! برای خاتمه بخشیدن به این بخش توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان تصاویر را برای استفاده در وب و دستگاه‌های تلفن همراه ذخیره کرد.

برای خرید این محصول کلیک نمایید

 

 

illustratorAdobe Ai:

بیاموزید که چگونه از Adobe Illustrator 2021 در اولین دوره آموزشی جامع توسط استاد Deke McClelland بصورت حرفه‌ای استفاده کنید. او نحوه کار با تابلوهای هنری را نشان می‌دهد. نحوه نقاشی با ابزار مداد، انحنا و قلم. و نحوه سازماندهی رنگ با نمونه ها. او همچنین شامل رسم اشکال، تنظیم حرکت‌ها، قالب‌بندی متن با قلم‌های متغیر، نقاشی آثار هنری شکل آزاد با یا بدون تبلت و موارد دیگر است.

برای خرید این محصول کلیک نمایید

 

 

Deke_McClellandدیک مک کلند، یک نویسنده و آموزگار برنده جایزه، خدای تدوین عکس و طراحی گرافیک است. دِک مَک کِلند ، نویسنده بیش از ۵۰ ویدئو آموزشی در مورد تصویر سازی خلاق، گرافیک، ۳D، و طراحی برای ، صنعت پیشرو در Lynda.com است. دِک که یکی از نویسندگان دارای بیشترین جایزه در این بیزنس به شمار می رود، بیش از ۸۰ کتاب نوشته که به ۲۴ زبان ترجمه شده است و بیش از ۴۰ بار تجدید چاپ شده دارد. این کتاب ها شامل Photoshop Bible، چندین کتاب “For Dummies ” می شوند و همچنین سری کتاب های One-on-One خودش که تحت Deke Press چاپ شده اند. دک در اوقات فراغتش، dekeonline را اداره می کند، جایی که روی آن قسمت هایی از محبوب ترین سری های هفتگی که در lynda.com داشته است به نام Deke’s Techniques را منتشر می کند. او در “بولدر” واقع در “کولورادو” به همراه دو پسرش زندگی می کند.

 

 

acrobatAcrobat Preflight:

خوشبختانه، Acrobat Pro DC ابزارهای گسترده‌ای را برای تجزیه و تحلیل PDF و تعیین مناسب بودن آن برای چاپ ارائه می‌دهد. در این دوره، Claudia McCue به شما کمک می‌کند تا بیشترین استفاده را از این ابزارها داشته باشید، از جمله پروفایل‌های پیش نمایش، گزینه‌های Output Preview، مسطح کردن، جعبه‌های صفحه و علائم چاپگر. او همچنین جوانب مثبت و منفی ویرایش مطالب را در Acrobat در مقابل برنامه‌های نویسندگی اصلی توضیح می‌دهد و نحوه مدیریت رنگ را با Ink Manager و عملکرد Convert Color نشان می‌دهد. پس از تماشای این دوره، شما قادر خواهید بود از Acrobat Pro DC برای یافتن و رفع بسیاری از مشکلات رایج قبل از چاپ استفاده کنید.

برای خرید این محصول کلیک نمایید

 

Claudia McCueClaudia McCue – کلودیا مک کیو تجربیات کاری بیش از ۲۰ سال در صنعت چاپ و پیش چاپ، Claudia McCue را در حرفه و هنر گرافیکی اش همراهی میکند. Claudia McCue در صنایع تولید چاپ دیجیتال و سنتی بیش از ۲۰ سال تجربه کسب کرده که او را به مشاوری برجسته در صنایع هنرهای گرافیکی تبدیل کرده است. کمپانی او یعنی Practicalia LLC آموزش های متنوعی بر اساس طراحی فیلم ، نشریات، صنایع چاپ و تخصص در بازار یابی به صورت on-site برای کاربران و مشتریان ارائه میدهد. او از سخنرانان مکرر کنفرانس های صنایع بوده و به مدت بیش از ۲۰ سال از نرم افزارهای adobe استفاده کرده است.

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

Rateing*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *