آماده سازی فایل فلکسو و روتوگراور (هلیو)

آماده سازی فایل فلکسو (فارسی) ساختن چنل رنگ اسپات

آماده سازی طراحی فلکسو، بعد از استفاده از آموزش ساختن ماسک، ایجاد لایه رنگ اسپات نیز لازمه بیشتر پروژه های چاپ فلکسوگرافی است. استفاده از رنگ های پنجم و بیشتر در بسیاری از موارد به کیفیت کار چاپی کمک می کند که می بایست آنرا تشخیص داده و بدرستی به طرح اضافه نمایید.

 

 

دوره آموزش حرفه‌ای، طراحی و پیش‌از‌چاپ فلکسوگرافی

آماده سازی طراحی فلکسو و رنگ های ساختگی، ترکیبی یا در اصطلاح اسپات Spot Color در فرآیند و تولید یک پروسه چاپ اعم از افست ، فلکسوگرافی و یا هلیو بر کیفیت و هزینه های تولید اثر زیادی دارد. آموزش و یادگیری تکنیک اجرای این روش در کلیپ بالا بطور مختصر نمایش داده شده، روش های دیگری برای بالا بردن کیفیت و سرعت نیز وجود دارد.

در بخش آماده سازی به نرم افزاری ها و پلاگین های دیگری برای این منظور اشاره شده که برای دریافت اطلاعات بیشتر و آموزش آنها می توانید به بخش آماده سازی سایت رجوع نمایید.

یکی از این نرم افزارها – پلاگین های جدید RetouchXpress است که در سایت بطور کامل به آموزش و معرفی آن پرداخته شده است. برای تهیه نسخه های رایگان آن می توانید به صفحه این پلاگین در سایت مراجعه و نسخه یکماهه آن را تهیه نمایید. آموزش پلاگین روتوش برای چاپ (افست، فلکسوگرافی و روتوگراور) این نرم افزار برای راحتی فرآیند تفکیک رنگ نوشته شده و علی الرغم سادگی و سبکی – سرعت فوق العاده ای برای ساخت فایل در خروجی کلیشه ژلاتینی چاپ فلکسوگرافی و سیلندر چاپ گراور (هلیو) و حتی چاپ افست دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Rateing*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *