پروفایل رنگی در فتوشاپ و ادوبی ایلاستریتور icc profile

پروفایل رنگی در فتوشاپ و ادوبی ایلاستریتور icc profile از مهمترین مباحث مورد نظر یک طراح گرافیک و طراح آماده سازی در چاپخانه باید باشد، در مبدا و ابتدای طراحی مهم است که نمایش رنگ ها برای طراح گرافیک به درستی انجام شود تا دید درستی از آنچه در آینده از دل ماشین چاپ بیرون خواهد آمد را پیش بینی کند. از طرفی طراح آماده ساز مستقر در چاپخانه باید بتواند درصد رنگ مورد نظر سفارش دهنده را بوسیله پروفایل رنگی (در صورت موجود بودن) پیش بینی و جهت ساخت پلیت چاپ اقدام نماید.

آموزش تصویری کاربرد و استفاده از پروفایل رنگی در فتوشاپ و ادوبی ایلاستریتور icc profile، که از مهمترین بخش‌های و پارامترهایی است که هنگام طراحی و آماده سازی یک فایل چاپی باید مورد توجه قرار گیرد. در غیر این صورت درصدهایی که شما هنگام طراحی در نظر گرفته اید و در فایل قرار داده اید تغییرات بسیار خواهد داشت و در نتیجه کار مطلوب و قابل قبول نخواهد بود.

با توجه به تجربه‌های شخصی بنده هنوز بسیاری از واحدهای تولید پلیت به همین موارد پایه اشراف ندارند و با بی‌توجهی باعث بروز خسارات به چاپ می‌شوند و در نهایت واحد طراحی چاپخانه مقصر جلوه داده می‌شود. با آموزش صحیح و مدارم از بروز این موارد می‌توان جلوگیری نمود.

پروفایل رنگی در فتوشاپ - دوره آموزشی فلکسو

 

آموزش پیشرفته طراحی فلکسوگرافی و گراور، طراح گرافیک چاپ: کامیاب کاویانی

دیدگاهتان را بنویسید

Rateing*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *