پنتون ، اپلیکیشن و افزونه ۲۰۲۰ pantone

پنتون کانکت / Pantone Connect یک پلتفرم برای استفاده طراحان گرافیک و چاپکاران است، که بتوانند سریع‌تر توسط ابزارهای دیجیتال مانند گوشی هوشمند، وب، نرم‌افزار به کدهای رنگ دسترسی داشته باشند.

پنتون کانکت / Pantone Connect

YOUR PANTONE COLORS EVERYWHERE

پنتون و معرفی نرم افزار های آنلاین

PANTONE

شرکتی فعال با خدمات ساخت مرکب های گوناگون با فعالیتی در سر تا سر جهان؛

همیشه به صورت یک کتابچه در دسترس ما بوده، و از آن در مراحل مختلف پروسه کاری استفاده کرده ایم، از کل محصولاتی که عرضه می کند ۲ کتابچه برای ما از اهمیت برخوردار است یکی، کتابچه pantone formula guide coated و دیگری uncoated که اولی برای چاپ روی سطوح پرداخت شده با به اصطلاح پوشش داده شده استفاده می شود و دومی برای اوراق بدون پوشش مورد مصرف دارد.

اما در دوره ای که همه س ابزار ما یک گوشی تلفن همراه است، بهترین و سریع ترین ابزار استفاده برای ماست و از این رو شرکت ساخت مرکب های خاص جهان خود را پس از عرضه و معرفی چندین پلتفرم حرفه ای برای مرکب ها و رنگ های خود به روز کرده و  امروز با معرفی Pantone Connect گامی دیگر برای آسان سازی استفاده از کدهای منحصر بفرد این شرکت عرضه داشته است.

پنتون - دوره آموزشی فلکسو

پنتون یعنی «همه رنگها»

لورنس هربرت (Lawrence Herbert) ، شیمیدان از دانشگاه هوفسترا، از سال ۱۹۶۳ شرکت m&j Levine را از برادران لوین خریداری و نام آنرا به پنتون Pantone به معنی «همه رنگ‌ها» تغییر داد.

اهمیت فعالیت پنتون چه بود

مهمترین کاری که شرکت لورنس هربرت انجام داد ایجاد بستری برای تشخیص و نمایش رنگ پس از استفاده آن رنگ در چاپ، نقاشی، دکوراسیون و … بود. با این روش شما قبل از تولید یک سفارش می‌توانید فام رنگ مورد درخواست را بصورت دقیق و با کمترین خطا مشاهده نمایید و همچنین در اجرا‌های بعدی آن سفارش با استناد به رنگ درج شده در کتابچه آنرا … برای ادامه مطلب کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

Rateing*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *